KRIJGERS

Wij zijn allemaal Krijgers met hetzelfde doel, namelijk: “Jongeren uitdagen te ontdekken wat zij het allerliefste willen doen!”
Samen werken wij hard tegen jeugdwerkloosheid en schooluitval.
Ben je benieuwd naar wie jou helpt en wie jij te spreken krijgt? Hieronder stellen wij ons voor.

 

Anja Grootveld
directeur

anja@jongekrijger.nl

 

Paul den Bakker
kwaliteit en trainer

paul@jongekrijger.nl

 

Robin van Dalen
teamleider, trainer en coach

robin@jongekrijger.nl

 

Kirsten Koster
administratie

kirsten@jongekrijger.nl

 

Niels Wiegmann
jongerencoach

niels@jongekrijger.nl

 

Zinzi Evers
jongerencoach

zinzi@jongekrijger.nl

 

Naomi Liefden
administratie

naomi@jongekrijger.nl

 

Angelique Muis
jongerencoach

angelique@jongekrijger.nl

 

Shadée Fransen
jongerencoach

shadee@jongekrijger.nl

 

Ashley Spinhoven
jongerencoach

ashley@jongekrijger.nl

 

Nigel van Nieuwenhuizen
jongerencoach

nigel@jongekrijger.nl